O nas

Pomysł założenia firmy MS SPORTS zrodził się z naszej pasji do sportów wodnych i zimowych, oraz chęci propagowania aktywnego wypoczynku wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Postanowiliśmy więc podzielić się z Wami naszym ogromnym zamiłowaniem i zapałem do sportów oraz „zarazić Was bakcylem,” abyście mogli poczuć dreszcz emocji jaki towarzyszy każdemu podczas „ślizgu” czy to na wodzie czy śniegu.

Jesteśmy firmą która powstała wyłącznie z myślą o Was - o osobach, które pragną przeżyć niezapomnianą przygodę połączoną z wiatrem, wodą, lub śniegiem, w doborowym towarzystwie doświadczonych instruktorów. Nasz wachlarz usług jest szeroki, dlatego z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią ofertę dla siebie.

W głównej mierze skupiamy się na szkoleniach z dziedziny windsurfingu i kitesurfingu (szkolimy na Zalewie w Nieliszu - ok 20km od Zamościa)

Zalew w Nieliszu jest największym  sztucznym zbiornikiem wodnym w województwie Lubelskim. Jego  powierzchnia to aż 950 ha, z linią brzegową o długości 30 kilometrów. W 2014 roku powstała piaszczysta plaża z kąpieliskiem o wdzięcznej nazwie Moczydło, która stanowi bazę dla naszej szkółki windsurfingu i kitesurfingu . W obrębie zalewu znajduje się również:przystań żeglarska, tor wioślarski, wypożyczalnia rowerków wodnych, molo spacerowe, małe gastronomie, oraz prysznice, toalety i przebieralnie.Dynamiczny rozwój turystyki sprawił, iż nie ma problemu z bazą hotelową czy agroturystyczną.

Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie zaawansowaniaod podstaw po freestyle. Szkolimy każdego chętnego, niezależnie od wieku i predyspozycji fizycznych. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych instruktorów i pasjonatów, będących absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego. Są oni znanymi i cenionymi instruktorami, dzięki którym Wasze zmagania z wiatrem i wodą staną się niezapomnianym przeżyciem. To właśnie dzięki nim nasze usługi prowadzone są na najwyższym poziomie.

Oprócz niezapomnianych szkoleń zapewniamy również możliwość noclegu i niekiedy dojazd do miejsca zakwaterowania.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób indywidualnych ale także do zorganizowanych grup i firm. Każdy może odnaleźć się w sporcie z MS SPORTS.

mssports
ul. Wierzbowa 9d
Lubartów 21-100
email: info@mssports.pl
skype: mssports.pl
GG: 9726993
tel: 509 364 522
CMS admin Copyright© by mssports 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt graficzny: mbalawajder powered by