Kadra

Sylwia B "Mrówka"

Instruktor Windsurfingu oraz snowboardu. Niespokojna dusza, wulkan energii, wiecznie uśmiechnięta. Fanatyczka prędkości, perfekcjonistka.    Przy niej nauka to sama przyjemność. Znacie to powiedzenie:
"W  małym  ciele  wielki  duch''?  To własnie cała Ona.   Wieloletni staż pracy w szkołach  sportów wodnych
i zimowych sprawił, iż jest doświadczonym, rzetelnym instruktorem, któremu można zaufać. Naucza na każdym poziomie zaawansowania. Kitesurfing traktuje jako odskocznie od codzienności, lubi wysokie loty oraz pływanie na pełnym speedzie.

 

 

 

 

Maciek Szynkarczuk

Instruktor windsurfingu oraz narciarstwa zjazdowego. Naucza na każdym  poziomie zaawansowania, niezależnie od tego, czy masz 5 czy 105 lat ;) Pasjonat sportów ekstremalnych. W jego słowniku nie ma zdania "Nie potrafię." Uwielbia życie na pełnych obrotach. Zawsze pierwszy, czy to na wodzie, czy na stoku. Kitesurfing traktuje jak alternatywę podczas dni w których nie wieje na jego ulubiony zestaw windsurfingowy. Ślizga się wszędzie i w każdych warunkach. Wielkie fale, sztorm, niedostępne żleby górskie i strome stoki - właśnie tam go znajdziecie. Wieloletnie doświadczenie w szkołach sportów wodnych i zimowych sprawiło, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Dajcie mu deske windsurfingową i kite'a, wyślijcie na bezludną wyspę - z pewnością nigdy nie wróci ;)

.

mssports
ul. Wierzbowa 9d
Lubartów 21-100
email: info@mssports.pl
skype: mssports.pl
GG: 9726993
tel: 509 364 522
CMS admin Copyright© by mssports 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt graficzny: mbalawajder powered by