Windsurfing

Szkolenia z windsurfingu

W sezonie szkolimy na sprzęcie najwyższej klasy renomowanych firm JP, BIC, Nil Pryde, Naish.

Sezon letni rozpoczynamy od weekendu majowego i kończymy 30 września. Szkolenia prowadzimy nad Zalewem w NIELISZU na plaży Moczydło. Zalew w Nieliszu jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w województwie Lubelskim. Jego powierzchnia to aż 950 ha, z linią brzegową o długości 30 kilometrów.

Lekcje windsurfingowe prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów, posiadających uprawnienia instruktorskie. Są oni znanymi i cenionymi instruktorami, dzięki którym Wasze zmagania z wiatrem i wodą staną się niezapomnianym przeżyciem. To właśnie dzięki nim nasze usługi prowadzone są na najwyższym poziomie.

Kurs 10 godz. dla osób początkujących obejmuje:

Budowa deski , budowa pędnika
Wyciągnięcie pędnika po stronie zawietrznej i nawietrznej
Pozycja wyjściowa
Start
Obrót na wiatr
Ostrzenie, odpadanie, start z plaży
Szybki zwrot na wiatr
Zwrot z wiatrem
Trapez
Teoria żeglowania

Po ukończeniu kursu, każdy uczestnik zdobywa wiedzę teoretyczną i praktyczną umożliwiającą samodzielne, wypornościowe pływanie po akwenie wodnym.

Kurs 10 godz. dla osób średnio – zaawansowanych obejmuje:

Pierwsze ślizgi
Wejście w footstrapy
Pływanie w ślizgu
Start z wody

Po ukończeniu kursu stajesz się w pełni profesjonalnym windsurferem, który bez ograniczeń może pływać w ślizgu na dowolnie wybranym akwenie wodnym.

W RAMACH KURSU ZAPEWNIAMY:

INSTRUKTORA, SPRZET WINDSURFINGOWY (żagiel + deska + trapez), UBRANIE PIANKOWE. Kursy prowadzone są indywidulanie lub w grupach 3-6 osobowych.

Rodzaj kursu Ilość godzin Cena od osoby
Kurs indywidualny

10 godz.

900 zł
Kurs grupowy (od 3 do 6 osób) 10 godz. 800 zł
Wypożyczenie sprzętu szkoleniowego 1 godz. 50 zł
Wypożyczenie sprzętu ślizgowego 1 godz 60 zł
Godzina  indywidualna 1 godz

100zł

 

Oferujemy promocyjny rabat cenowy w wysokości 5% przy wcześniejszym wykupieniu pakietu. Warunkiem jest wpłata na podane przez nas konto bankowe 7 dni przed rozpoczęciem kursu.

GODZINA indywidualna z instruktorem na sprzęcie mssports – 100 zł. Kursant osobiście uzgadnia z instruktorem, który element chce ćwiczyć.